אנחנו כאן, כדי לייעץ, לעזור ולתת שירות!

חיפוש יעזור לך למצוא את מה שאתה מחפש

השכרת ציוד לאירועים ומסיבות

מה בסך הכל צריך על מנת שהמסיבה שלכם תהפוך למפנקת במיוחד? הידעתם כי ניתן להשכיר חלק ניכר מהציוד הלוגיסטי למסיבות שלכם? הידעתם כי גם אם אתם מעט אנשים שגרים בבית, תוכלו להשכיר את ציוד הישיבה והלוגיסטיקה במקום לקנות אותו כרכוש קבוע? השכרת ציוד לאירועים היא אסטרטגיה בה דוגלים מארגני אירועים רבים בתכננם אירוע בוטיק, ובפרק – מסיבה.גם אם נדמה לכם שכבר עשיתם הכל, והמסיבה מוכנה, תהיו בטוחים שכל עוד מדובר בבית שלכם, ולא בדיסקוטק כלשהו, זה לעולם לא ייגמר בתאורה ותפאורה.

האורחים יהיו זקוקים לכסאות, או לישיבה על פופים, ואפילו אמצעים להכנת שתייה חמה כמו מייחמים שונים. יש אוויר קר בחוץ והחלטתם לא לדחות את קיומה של המסיבה? כמה עמודי חימום בהחלט יעשו את ההבדל ויהפכו את המקום לנעים לשהייה. כמובן שיש לנו גם מאווררי מתכת מוגנים וחזקים המספקים אוויר קר גם בעומסי החום של יולי אוגוסט.

מדוע לקנות את הציוד אם אפשר להשכיר?

התשובה כבר נמצאת בגוף השאלה: השכרת ציוד לאירועים היא פתרון טוב בייחוד אם הבית שלכם קטן, לא מכיל הרבה דיירים ועל כן – אתם לא באמת זקוקים ל- 20 כסאות, 30 פופים בהישג יד או פתרון הצללה קבוע בחצר. משוט משכירים, מפרקים ומחזירים אחרי השימוש.

השכרת ציוד היא אסטרטגיה שהוגדרה כמומלצת על ידי מיטב חברות הפקת האירועים, ויש גם לא מעט דיירים פרטיים שהבינו את הפוטנציאל בגישה זו.

מה צריך לעשות במסגרת השכרת ציוד לאירועים על מנת לפנק את האורחים במסיבה?

יש לחלוש על כל תחומי הלוגיסטיקה השונים שיילקחו בחשבון במסיבתכם, ובאם הם רלוונטיים, כדאי לחתור להשכרת המוצרים בתעריפים נוחים:

שינה והצללה – ייתכן ותבקשו להפיק מיני-פסטיבל עם שינה של האורחים תחת כיפת השמים. לשם כך בדיוק אנו מספקים אוהלי לייקרה איכותיים מבד היוקרה הלבן והעמיד.

אנו מספקים גם פתרונות הצללה המתבססים על מוטות כינון עליהם עומדים בדי יוקרה מעוצבים המתאימים לכל אירוע.

כסאות ושולחנות – אנו מציעים כסאות פלסטיק מלאים, כסאות פלסטיק משולבים מתכת, כסאות קש, כסאות עץ, ושולחנות עגולים ומלבניים מפלסטיק ומעץ בהתאמה אישית לכל אירוע.

השכרת ציוד זה נחשבת חשובה דווקא

כשמדובר על מסיבות – בשל הצורך של האורחים לשבת בין ריקוד למשנהו וליהנות מערב מוזיקלי ללא ריקודים מעת לעת.

ישיבה אלטרנטיבית – ישיבה נמוכה על פופים וכסאות נמוכים – ויש גם שולחנות בגובה המתאים.

למתכננים מסיבה בעלת צביון של פסטיבל חוף או פסטיבל בנגב – אלו רכיבי ישיבה שהם לא פחות מחובה!

כיסויי שולחן – מפות ומפיות בוטיק לעיטור השולחנות. יועץ עיצובי מטעמנו ישמח לסייע לכם לבחור את כיסויי הבוטיק שישפיעו רבות על תפאורת מקום המסיבה שלכם.

על כן, כשמשכירים שולחנות וכסאות, מומלץ לקחת בחשבון השכרת ציוד כמו כיסויים אלה.

ציוד משלים – מאוורר, עמוד חימום, מיחם לשתייה חמה, משטח הקרנה ממקרן, דלפק נייד ושמשיית בוטיק עם משקולת להנחה בחצר. את כל אלו ניתן להשיג בקלות בתהליך השכרת ציוד למסיבות.

בחברת א. לוי השכרת ציוד לארועים ממליצים!

בחברה, אשר עבדה מזה שנים לא מעטות עם מארגני מסיבות, סבורים שלפני שמתכננים את עמודי התאורה וסוג ההגברה, יש לתכנן את התשתית הלוגיסטית למסיבה: מה יהיה אופי הרהיטים – רשמי או אלטרנטיבי, ואלו התקנים משלימים יהיו באירוע. אנו, בא.

א. לוי השכרת ציוד לארועים סבורים כי תכנון זה מהווה את התשתית ליתר הנעשה במסיבה, תכנון נכון יאפשר לאורחים להתענג ולהתפנק ממנעמי המקום – ועל כן לזכור לטובה את המסיבה בכל מצב.

למידע ופרטים על השכרת ציוד למסיבות – פנו לחברת א. לוי השכרת ציוד לארועים בעמוד שלפניכם!

mail-ico

או דרך המייל

[email protected]
phone-ico

אפשר גם בטלפון

09-7446111

פנו אלינו לקבלת הצעה אטרקטיבית

  phone_bar_img

  חייג

  banner_bar_img

  צ'אט בוואטספ

  waze_bar_img

  נווט בווויז