אנחנו כאן, כדי לייעץ, לעזור ולתת שירות!

חיפוש יעזור לך למצוא את מה שאתה מחפש

השכרת מאווררים

אפשר להגיד את זה בפה מלא, ואף אחד לא ישקול להתנגד לכך: ישראל היא מדינה חמה, אפילו חמה מאוד. מלבד כמה עשרות ימים קרירים עד קרים מאוד, בעיקר בסתיו ובחורף, אנחנו מתמודדים כאן עם ימים חמים למדי. לכן כל נושא המיזוג והאוורור בישראל נחשב למפותח כל כך, ולכן אנחנו ערוכים גם לגלי חום קיצוניים. אבל מה קורה באירועים? במקרה הזה, כדאי לחפש חברה המציעה השכרת מאווררים.

אירוע נוטף זיעה הוא לא אירוע מוצלח

אחד הדברים החשובים באירועים הוא הנוחות של החוגגים ושל בעלי השמחה. אי אפשר לתאר מצב שבו האירוע מתאפיין בפרצופים מזיעים, בחולצות מיוזעות ובאגלי זיעה שמהם סובלים כולם. חובה למצוא לכך פתרון, אחרת האירוע יהיה כישלון מהדהד. חשוב לזכור: רוב האירועים בישראל ייערכו בימים חמים. אם מדובר באירועי ערב, ייתכן שהמצב יהיה נוח יותר, אך לא חסרים גם ערבים חמים מאוד ולחים מאוד בישראל. המסקנה ברורה: אי אפשר לסמוך רק על המזל, וצריך להתכונן להתמודדות עם החום בצורה האופטימלית ביותר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי שכירת מאווררים ומצננים.

מדוע דווקא שכירה ולא רכישה? משום שמדובר בפריטים יקרים מאוד, שההשקעה בהם לא מוצדקת אם המטרה היא שימוש יחיד באירוע חד פעמי. הרי מצננים, לדוגמה, יכולים להגיע למחירים של כמה אלפי שקלים – לא חבל להשקיע סכום כזה בשביל משהו שאתם זקוקים לו לכמה שעות בלבד? זו הסיבה שחברה אשר מציעה השכרת מאווררים ומצננים היא החברה שאתם צריכים ליצור איתה קשר לקראת האירוע שלכם. תמורת סכום סמלי, בייחוד בהשוואה לעלותם של פריטים כאלו בשוק, תוכלו להקים מערך שלם של מאווררים ופריטי אוורור שונים, ולהפוך את האירוע לנעים הרבה יותר.

פתרונות המותאמים לכל החללים, לא רק לחללים סגורים

המאווררים והמצננים הללו מתאימים, כמובן לחלל סגור אשר בימים חמים יהפוך להיות חם במיוחד. הם לא רק מקררים את סביבתם, אלא גם מערבלים את האוויר ובכך תורמים עוד יותר להתקררותו. המצננים אף כוללים מים בתוכם, בדרך כלל, מה שמבטיח קרירות רבה יותר שניתזת ישירות אל החוגגים ונישאת באוויר, גם כן מתוך מטרה להוריד את הטמפרטורות. אבל בניגוד למה שנהוג לחשוב, מאווררים מושכרים לא מתאימים רק לאירועים במקומות סגורים.

 גם אירועים בטבע יוכלו להיות נעימים בהרבה אם יכללו אמצעי אוורור שונים, בייחוד אם ייבחרו בקפידה על ידי המארגנים כדי להבטיח שהאוורור יורגש היטב. אירועים בטבע, באוויר הפתוח, יכולים לפעמים להיות חמים בצורה בלתי נסבלת – חוויה שאנחנו, כישראלים, פגשנו בה לא פעם ולא פעמיים. מאווררים, וגם מצננים בעלי עוצמה חזקה, יוכלו להקל משמעותית על הנוכחים ולקרר את הסביבה, גם אם מדובר באירוע שנעשה בטבע וכמובן חשוב לזכור לשכור שירות הצללה.

אך כיצד תדעו איזה מאוורר ואיזה מצנן יתאים לכם – ומה אם תצטרכו ציוד נוסף להשכרה? כאן נכנסת לתמונה חברת השכרת ציוד לאירועים כמו חברת אלי לוי, שאנשיה בעלי הניסיון העשיר יסייעו לכם לבחור את אמצעי האוורור המתאים לכם, ובמידת הצורך אף יסייעו לכם להקים 'מערך אוורור שלם' שיבטיח קירור איכותי ואפקטיבי של האירוע.

חברה גדולה וותיקה כמו חברת אלי לוי יכולה לא רק לייעץ לכם לגבי בחירת מוצרי האוורור הטובים ביותר והמתאימים ביותר לאירוע שלכם, היא יכולה גם לספק לכם שלל פריטי ציוד אחרים להשכרה, כדי להשלים עבורכם את כל מה שאתם זקוקים לו באירוע שלכם. אחרי שתתכננו את האירוע לפרטי פרטים, תוכלו לפנות לחברה ולבקש ממנה כל מוצר שתרצו להשכרה, כך שתגיעו ליום האירוע שהכול חתום וסגור מבחינתכם, ושכל הציוד שאתם זקוקים לו קיים.

מזל טוב!

mail-ico

או דרך המייל

[email protected]
phone-ico

אפשר גם בטלפון

09-7446111

פנו אלינו לקבלת הצעה אטרקטיבית

  phone_bar_img

  חייג

  banner_bar_img

  צ'אט בוואטספ

  waze_bar_img

  נווט בווויז