אנחנו כאן, כדי לייעץ, לעזור ולתת שירות!

חיפוש יעזור לך למצוא את מה שאתה מחפש

השכרת ציוד לאירועים בראש השנה

ראש השנה הוא החג המשמעותי ביותר מבין חגי ישראל עבור רבים וככזה, משפחות רבות נוהגות לארגן אירוע חגיגי אליו מזמינים את בני המשפחה ואת המקורבים.

כדי שהאירוע המאורגן יהיה מושלם על המארגנים לדאוג לפרמטרי רבים ומגוונים ובין היתר לכיסאות ושולחנות, לתנורים בחורף ולמזגנים בקיץ, לאוכל משובח ועוד.

אם גם אתם נמנים עם המשפחות אשר מבקשות לארגן את אירוע ראש השנה, שאף אורח לא ישכח, נכון שתכירו את האופציות העומדות לרשותכם ובהתאם תתנהלו ותפיקו את האירוע הבא עליכם לטובה בראש השנה.

השכרת הציוד לאירוע ראש השנה

הציוד אותו תשכרו יאפשר לכם ליהנות ממספר פרמטרים במקביל ובין היתר, תאפשרו לאורחים ולעצמכם ליהנות מנוחות מקסימאלית, תיצרו חלל מעוצב שנעים לשהות בו ואף תייצרו אווירה חגיגית שאין שנייה לה.

בימים שבשגרה, מספר האורחים אותם תזמינו לאירוע יהיה נמוך משמעותית ממספר האורחים אותם אתם רוצים להזמין לראש השנה ועל כן סביר שאין בידיכם את כל הציוד הנדרש ועל כן תתבקשו לבצע השכרת ציוד לאירועים. השכרת ציוד תאפשר לכם להגיע אל ערב החג מצוידים בכל הנדרש לכם להפקת האירוע ובין היתר, לא יחסרו לכם כיסאות ולא תאלצו לפנות לשכנים ולמכרים, לא תושיבו אורחים על כסאות לא נוחים וכן הלאה.

רשימת הציוד לקראת אירוע ראש השנה

על מנת להרכיב את רשימת הציוד אותו עליכם להשכיר לקראת אירוע ראש השנה, עליכם להבין בראש ובראשונה, מה מספר האורחים שעתידים להגיע לאירוע אותו אתם מתכננים.

לאחר מכן, עליכם לקבוע היכן יתקיים האירוע, האם יהיה זה במקום פתוח, האם יהיה זה בחלל סגור וכן הלאה. עוד חשוב לבדוק בטרם עת את תחזית מזג האוויר שצפויה לערב החג וליום למחרת, כך תדעו ותהיו חכמים יותר באשר לציוד הנדרש, בין אם אלו הם פטריות חימום ובין אם זה מזגני ניידים.

מהרגע בו יש לכם את מספר המוזמנים, אתם יכולים להתחיל ולחשב את סך הציוד לו אתם זקוקים, החל ממזלגות, דר כוסות, שולחנות ועד מיזוג / חימום.

היה ואתם יודעים כי יש לכם X מוזמנים, אתם יכולים לבצע השכרת כיסאות לאירועים מהחברה אל מולה בחרתם לעבוד, אך באשר לשולחנות, נכון יהיה לך להתייעץ עם בעלי החברה ולהבין באשר לכל שולחן, כמה אורחים מומלץ להושיב לשולחן ובהתאם לשכור את מספר השולחנות. לאחר שתבדקו את מזג האוויר הצפוי ובהתאם לחלל בו אתם עורכים את האירוע, שקלו לשכור מזגן  ופטריות חימום.

השכרת פטריות הינו  פתרון אולטימטיבי ומאפשרים התמודדות עם מזג אוויר קריר.

פטריות החימום יצליחו לחמם לא רק את האורחים, אלא גם את האווירה.

היכן נכון לשכור את הציוד

השכרת ציוד לאירועים על כל מרכיביו, לרבות השכרת כסאות ושולחנות לאירוע שלכם, השכרת שולחנות, סכום, צלחות ועוד, ראוי לשכור בקרב חברה מובילה, מקצועית ואיכותית. המלצות על החברה אתם יכולים לקבל מחברים / מכרים שנעזרו בשרותי החברה המומלצת בעברם, מהמלצות של חוכמת ההמונים וכמובן מהמלצות ברשת האינטרנטית לרבות ברשתות החברתיות.

לאחר שיש בידיכם המלצות של מספר חברות, הכנסו את אתר האינטרנט שלהם וחפשו תמונות של הציוד אותו יש להם להציע לכם. לאחר שתצפו בתמונות, והיה ואתם מרוצים ממה שאתם רואים, תוכלו להגיע למשרדי החברה ולצפות בציוד הלכה למעשה ולא להסתפק בתמונות בלבד.

חשוב להבין ולהבחין כי חברות מקצועיות יצליחו לספק לכם ציוד חדיש, נוח ובטיחותי ועל פי רוב המגוון יהיה נרחב.

כמה עולה לשכור ציוד לאירוע ראש השנה

אירוע ראש השנה יכול להיות יקר יותר ופחות והכל תלוי במספר המוזמנים לצד רמת האירוע אותו אתם מתכננים (החל מהאוכל המוגש, דרך הריהוט שנבחר ומה שביניהם).

אם התקציב שלכם מוגבל, נכון שתגדירו אותו מבעוד מועד לנציגי החברה דרכה אתם עתידים לבצע את השכרת הריהוט.

כל עוד נציגי החברה ידעו מהו התקציב שלכם וידעו מה היקף הציוד לו אתם זקוקים, כך הם יצליחו להתאים לכם את הציוד בהתאמה מושלמת הן לצורך אותו תגדירו והן למחיר אותו אתם מבקשים להשקיע.

את הציוד אותו אתם שוכרים יובילו עד המקום בו יתקיים האירוע וכך גם בסיום האירוע, יגיעו נציגי החברה לאסוף את הציוד כך שכל הלוגיסטיקה הקשורה להובלה, אינה קיימת מעל ראשכם, אלא מועברת לחברה כחלק מהשירות אותו היא מספקת לכם.

נקודה חשובה שעליכם לקחת בחשבון היא איכות השירות המוענק לכם כלקוחות על ידי החברה אל מולה אתם עובדים.

חשוב להקפיד ליצור קשר עם חברה שטיב השירות שלה הוא מהגבוהים והאיכותיים ביותר.

להזמנת ציוד לאירועים מוזמנים להתקשר ונציגינו יחזרו אליכם 09-7446111

mail-ico

או דרך המייל

[email protected]
phone-ico

אפשר גם בטלפון

09-7446111

פנו אלינו לקבלת הצעה אטרקטיבית

  phone_bar_img

  חייג

  banner_bar_img

  צ'אט בוואטספ

  waze_bar_img

  נווט בווויז