אנחנו כאן, כדי לייעץ, לעזור ולתת שירות!

חיפוש יעזור לך למצוא את מה שאתה מחפש

השכרת ציוד לאירועים בירושלים מייתרת את הצורך להשקיע ברכישתו

מתכננים אירוע וזקוקים לציוד? אין סיבה לשבור את הראש ולהתלבט מהיכן יבוא עזרכם. לרשותכם ולשירותכם חברה הנותנת מענה מלא ומושלם לכל דרישה וביקוש למגוון סוגי ציודים לכל סוגי האירועים.

החברה מאומנת ומיומנת באספקת ציוד על פי דרישה לאירועי חברה, אירועים משפחתיים, אירועים חברתיים ועסקיים, בחיק הטבע, בחצרות בתים, על מדשאות ובמקומות רבים נוספים. זמינות הציוד מאפשרת תכנון מוקדם ומוקפד של האירוע, וזאת בידיעה כי כל דרישה תיענה במלואה ובכך ניתן לקיים את כל מהלך האירוע ללא חשש מהעדר ציוד ייעודי נדרש לקיומו. אירועים במכלולים ובמתארים שונים כגון: מסיבות חינה, חתונות, מסיבות בר/בת מצווה, מסיבות גיבוש, מסיבות גיוס/שחרור, ימי כיף וימי גיבוש, קייטנות, מסיבות עם סיבות ובלעדיהן, כנסים, ימי עיון, תערוכות וירידים ועוד.

לכל מסיבה דרוש הציוד המתאים לה.

השכרת ציוד לאירועים בירושלים מקלה על הלקוחות

הידע, הניסיון, האחריות והמחויבות של החברה פועלת לטובת לקוחותיה. אחד המפתחות החשובים להתאמה מרבית ומיטבית של סוג הציוד וכמותו לסוג האירוע שבו נדרש הציוד היא אפיון הצרכים והרצונות ותיאום ציפיות לפני האירוע. כאשר אתם -הלקוחות הפוטנציאליים- מתוודעים מבעוד מועד אל מכלול האפשרויות אתם מקלים על עצמכם ועל החברה, בין השאר בכך שהשירות המתומחר מאפשר ללקוח לדעת מראש היא היא המסגרת התקציבית שיידרש להעמיד לטובת השירות.

אפשרות אחרת היא לבחור את סוגי הציוד על פי התקציב הקיים תוך קביעת סדר עדיפויות לאחר אפיון האירוע. לכל אירוע מתאים סוג אחר של ציוד. על מנת לספק לכם את המענה הייעודי המתאים לכם ביותר, אנחנו מעמידים לרשותכם את הידע, הניסיון ואת המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו למתן ייעוץ לאחר הגדרת צרכים ואפיונם ובהינתן המשתנים השונים של האירוע.

הציוד כולל שולחנות וכיסאות (לרבות שולחנות וכיסאות בר), מאווררים, מפות, פינות ישיבה אלטרנטיביות, אוהלי לייקרה ומגוון סוגי הצללות המתאימות להצללת מתחם האירוע – ציוד חיוני ואף הכרחי לאירועים הנערכים תחת כיפת השמים בימים שבהם השמש קופחת ולא ניתן למצוא ממנה מסתור בהעדר ציוד מתאים להצללה.

השכרת ציוד לאירוע מוצלח

הימצאות ציוד מתאים נתפסת על ידי המשתתפים באירוע כדבר מובן, בסיסי, אבל על מנת להבטיח כי באירוע יימצא הציוד הנדרש לקיומו המוצלח חשוב לתת את הדעת על הנושא מבעוד מועד ולתכן אותו בקפידה. ייעוץ מקצועי יאפשר לכם, לדוגמה, לבחור בחירה מושכלת בין סוגי כיסאות שונים- על פי סוג האירוע, מספר המשתתפים בו, הגילאים שלהם ועוד.

לדוגמא: להרצאה קצובה בזמן עשויים להספיק כיסאות פשוטים מפלסטיק בעוד לאירוא “מתגלגל”, שמשתתפיו, רובם ככולם, צעירים תתאים יותר חלוקת המתחם לפינות ישיבה אלטרנטיביות עם כריות ופופים צבעוניים.

סיבות רבות וטובות להתוודע אל חברה המציעה השכרת ציוד לאירועים בירושלים

אחת -מרבות- הסיבות לכדאיות ותועלת של השכרת ציוד לאירועים בירושלים היא ניצול משאבי הידע והניסיון של חברתנו, שמציעה לכם את מגוון סוגי הציוד תחת קורת גג אחת, מה שחוסך לכם שני משאבים יקרים לאין שיעור- זמן וכסף. במקום ובמקור אחד תוכלו למצוא את כל מה שיידרש לאירוע מושקע ומוקפד; ציוד איכותי, בטיחותי, אסתטי, שיעניק לאירוע שלכם צביון מרשים וחגיגי.

אנחנו מספקים גם מוצר וגם שירות. אנחנו עושים זאת מתוך ראיית הלקוחות שלנו כנכס היקר ביותר שלנו, כמי שזכאים ליהנות מהציוד ומהשירות הטוב ביותר שאנחנו יודעים ומסוגלים להעניקם. הבחירה בנו מחמיאה אבל היא בעיקר מחייבת- להיות ראויים, בכל נקודת זמן נתונה, לאמון הלקוחות ולבחירתם בנו. החברה משקיעה כל מאמץ אפשרי ועל משאב נדרש על מנת לספק לכל לקוח שהוא, גדול או קטן, פרטי או מוסדי, את כל הציוד שנדרש, תוך עמידה קפדנית בלוח זמנים מוסכם מראש.

תשובה לשאלה רגישה

אחת השאלות החשובות שצפויה להישאל בשלב כל שהוא של השיחה הראשונית היא שאלת המחיר. אתם יכולים הלקוחות שלנו – הם שיעידו, הם שיגידו – ולשמוע מהם ישירות, עדות שאין נאמנה ממנה, כי המחיר האטרקטיבי שהוצע להם בחברתנו היה מחיר תחרותי לחלוטין, כך שבבחירה בחברתנו לספק להם את הציוד ולהעניק להם את השירות ודאי שוקלל גם מרכיב המחיר. אירוע שהציוד לו נרכש בחברתנו מהווה ערובה למראה האחיד, האסתטי והצבעוני שלו, מה שמוסיף נופך ייחודי לאירוע ויוצר את הצביון שלו.

מוזמנים ליצור קשר ונשמח ולעמוד לרשותכם.

mail-ico

או דרך המייל

[email protected]
phone-ico

אפשר גם בטלפון

09-7446111

פנו אלינו לקבלת הצעה אטרקטיבית

  phone_bar_img

  חייג

  banner_bar_img

  צ'אט בוואטספ

  waze_bar_img

  נווט בווויז