השכרת פטריות חימום לאירועים

אירועים רבים מופקים בטבע ויש אומרים כי זהו הטרנד שעוטף את תחום הפקת האירועים.

אירועים בטבע הם אירועים מיוחדים וייחודיים שמשאירים חותם על אורחי האירוע ומאפשרים לבעלי השמחה ליהנות באופן המוחלט מהאירוע אותו הם מפיקים.

את האירוע ניתן להפיק על ידי חברה חיצונית של מפיקי אירועים ומאידך יכול כל אדם לארגן אירוע באופן פרטי.

כדי להפיק אירוע בטבע, יש להצטייד בציוד רב ומגוון ולעיתים יהיה זה ציוד מעבר לציוד אותו יש לארגן לאירוע המתקיים בחלל סגור ובין היתר גנרטורים להפעלת מוצרי החשמל, חימום לאזור בו מתקיים האירוע באם מדובר בחורף, מערכות קירור לימי הקיץ החמים וכיוצא בזאת.

 

מדוע חשוב כל כך לשכור לאירוע פטריות חימום

רבים נוטים לחסוך בעלויות האירוע וזאת כדי לא להיכנס לגירעונות מיותרים ובצדק.

אין ספק כי חיסכון יכול ורצוי שיתקיים במהלך הפקת האירוע, אך אם אתם מבקשים לחסוך, אל תעשו זאת תוך ויתור על פטריות חימום.

השכרת ציוד לאירועים כוללת רשימה ענפה מתוכה יש בהחלט פריטים שאפשר לוותר עליהם ומוגדרים כמותרות, אך יש פריטים שאל לכם לוותר עליהם משום שהם חיוניים להצלחת האירוע. למזג האוויר באירוע חשיבות נעלה בהצלחתו, כ על המארגנים לדאוג שלאורחים לא חם מידי אך בטח שלא קר מידי.

היה ואתם מתכננים אירוע (אין זה משנה אם הוא יתקיים בחוץ או בפנים), הקפידו לשכור לעצמכם פטריות חימום ולחילופין מזגנים ניידים בהתאם למזג האוויר, בעונה בה אתם מוציאים לפועל את האירוע.

יעילות ובטיחות תחת פטריית חימום אחת

השכרת ציוד לאירועים בשרון ולאירועים בכל הארץ, כוללים בין היתר פטריות חימום ועל פי רוב, עבור מי שמתכנן אירוע בשטח חיצוני ופחות לאירועים המופקים במתחמים סגורים – שם ניתן לחמם אותם באמצעות המזגנים המותקנים בהם. אז נכון, פטריות חימום עתידות להשרות במתחם אוויר נעים ונוח, אך נשאלת השאלה האם פטריות החימום בטיחותיות? אז כן!

פטריות החימום עומדות בתקן הנדרש ומפיקות את רמת החום הנדרשת למקום, בהתאם לגודל החלל ובהתאם למשתתפים שלוקחים בו חלק.

פטריות חימום נכון לשלב במתחם בהתאמה מלאה לגודל השטח ובהתאם למספר המוזמנים שייקחו חלק באירוע ונכון לקחת בחשבון ולזכור שאת פטריות החימום ניתן להזיז ממקום למקום בבטחה ללא כל חשש ו/או סכנה צפויה.

פטריות החימום הן אביזר קל לתפעול ואין צורך בהדרכה מיוחדת או ייחודית, כל עובד במקום יכול לתפעל אותן ללא כל בעיה ואם זה לא מספיק, אזי כדאי לדעת כי פטריות החימום מגיעות בעיצובים שונים ומגוונים, כך שהם יכולות לשבח את העיצוב במקום.

היכן נכון להציב את פטריות החימום

את פטריות החימום נכון להציב במקומות אסטרטגים והפעלתם מתקיימת בלחיצת כפתור אחד בלבד.

היה ובמהלך האירוע אתם מרגישים כי אין וויסות נכון של החום בחלקים השונים של החלל, אתם בהחלט יכולים להזיז את פטריות החימום בזמן אמת – הזזתן היא קלה ונוחה ביותר, כך שהאווירה החמימה והנעימה תשרור בכל החלל.

בבואכם לשכור פטריות חימום, עליכם לדאוג לעיצוב ולנראות שלהם. עוד לפני שאתם סוגרים את העסקה אל מול החברה איתה אתם עובדים, בקשו מהנציג אל מולו אתם בקשר, שישלח לכם תמונות של הפטריות אותן תשלבו באירוע שלכם. חשוב שתוודאו כי הפטריות נראות במצב לא פחות ממעולה ושתוודאו כי הן לא "מעוטרות" בחלודה לכלוך וכיוצא בזאת.

 

כמה עולה לשכור פטריות חימום

בין אם אתם מחפשים השכרת ציוד לחתונה, השכרת ציוד לבר מצווה ובכלל, חשוב לקחת בחשבון את פטריות החימום שמשדרגים כל אירוע. איך יודעים היכן לשכור אותן?

עשו סקר שוק ובדקו היטב מה אתם שוכרים מבעוד מועד, דרך מי אתם שוכרים אותן וכמה אתם עתידים לשלם עבורן.

כל חברה יכולה להציע לכם פטריות חימום איכותיות, אך האם כל חברה תציעה אותן באותו מחיר?

סביר להניח שלא. אם אתם מבקשים לחסוך בעלויות מבלי להתפשר על איכות, עשו סקר שוק ובדקו מי מהחברות מציעה לכם את אותה האיכות לצד אותו השירות בעלות הגיונית יותר.

שימו לב, פטריות חימום עובדות על בלוני גז ולכן חשוב לבדוק מבעוד מועד, איזה בלון אתם מקבלים עם פטריית החימום והאם הוא יספיק לכם לכל אורך האירוע.

ישנם בלונים בעלי 5 ק"ג של גז ואילו אחרים בעלי 12 ק"ג גז ועל כן יהיו גם פערים במחיר. בדקו זאת מבעוד מועד, כדי שלא ייווצר מצב בו תשלמו מחיר נמוך יותר, אך הפטריות יפסיקו לחמם באמצע האירוע, אזי החיסכון לא ישתלם לכם.

 

לקבלת הצעת מחיר להשכרת ציוד לאירוע הבא שלכם ולבירור פרטים נוספים חייגו 09-7446111 או השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם