אנחנו כאן, כדי לייעץ, לעזור ולתת שירות!

חיפוש יעזור לך למצוא את מה שאתה מחפש

5 סיבות למה כדאי לכם לבחור בהשכרת ציוד לאירוע שלכם

איך הופכים אירוע למיוחד? כדי להכניס תוכן לאירוע צריך ציוד מתאים, הפעלות מתאימות ואטרקציות ייחודיות. איך תוכלו לארגן בשטח שלכם אירועים ייחודים בסגנונות שונים מבלי להוציא הרבה כסף? הסוד הוא: השכרת ציוד לאירועים !

1. חיסכון משמעותי בעלות הציוד

כמה עולה לכם לקנות ציוד הגברה מקצועי? ציוד תאורה ואפקטים? שולחנות? כיסאות? רכישת כל הציוד המקצועי לאירוע יכולה לעלות מאות ואף אלפי שקלים. ולא תמיד יש כיסוי להוצאה זו. צריך לזכור שאחסון של ציוד גדול דורש מקום.

היכן תאכסנו את כל הציוד הנדרש? במחסן? תרכשו שטח מיוחד? לחברות השכרת הציוד יש מחסני ענק עבור הציוד. כשאתם שוכרים בכל פעם את הציוד המותאם ביותר עבורכם, אתם חוסכים סכום גדול של כסף בכך שאתם אינכם צריכים לאחסן את הציוד וגם לא לקנות ציוד במיוחד עבור האירוע.

מה גם, שברגע שתשכרו ציוד יהיה לכם מגוון ענק של בחירה לאירוע שלכם.

 

2. התאמה אישית של הציוד באירוע

לכל לקוח יש העדפות אחרות. ולכן, באותו שטח יכולים להתקיים מדי ערב אירועים בסגנונות שונים. למעשה, אם תרצו להתאים את עצמכם לכל קהלי היעד, אין סוף להוצאות שיהיה עליכם להוציא עבור הציוד.

תארו לעצמכם שאתם צריכים לקנות פינת זולה ולרכוש כריות ופופים בכל הצבעים. לקנות את כל סוגי ציוד התאורה וההגברה. ומה יקרה בסוף? חלק רב מהציוד ישכב במשך חודשים במחסנים. חברת ההשכרה מספקת לכם את כל הציוד הייחודי לאירוע שלכם. כיוון שחברות ההשכרה מטפלות בלקוחות רבים, הציוד יהיה ללא אבק ובלאי מחוסר שימוש.

בנוסף, תוכלו לבחור כל סגנון כמעט שרק תרצו לאירוע, אם תרצו פינות ישיבה אלטרנטיביות תוכלו בקלות לבחור מה מתאים לכם יותר? האם מתאים יותר פינות ישיבה זולה להשכרה? או אולי השכרת כסאות ושולחנות בר?

 

3. אינכם צריכים להתעסק בתחזוקה שוטפת של הציוד

מכירים את הביטוי "זמן שווה כסף"? ההתעסקות בתחזוקה השוטפת של הציוד יכולה לגזול ממכם זמן וכסף. כאשר אתם שוכרים את הציוד לאירוע, אינכם צריכים להיות מוטרדים מהבלאי של הציוד.

חברת ההשכרה דואגת לתיקונים השוטפים של הציוד. חשבתם פעם מה עושות חברות הציוד עם גופי החימום במהלך חודשי הקיץ, ועם אמצעי קירור השטח במהלך חודשי החורף? במהלך החודשים הללו עובדי החברה מוציאים את אמצעי החימום או הקירור, מנקים אותם מאבק, ומפעילים אותם לזמן קצר על מנת לא ליצור בלאי במכשירים בגלל חוסר שימוש.

 

4. מי מתפעל את הציוד בזמן האירוע?

גם אם יש לכם מספיק תקציב לרכישת הציוד, עדיין ההוצאות לא הסתיימו. התפעול השוטף של הציוד במהלך האירוע מצריך לעיתים רבות כוח אדם. אם הציוד הוא שלכם, עליכם להוציא הוצאה נוספת על משכורות לעובדים שיפעילו עבורכם את הציוד. יש צורך בעובדים בעלי כוח לסחיבה והצבה של הציוד בשטח, ויש צורך בעובדים בעלי חוש טכני בשביל לתפעל את הציוד.

יש טכנאי סאונד שמומחים בהפעלת מערכות הגברה, ויש טכנאים שמומחים בהפעלת מערכות תאורה ואפקטים.

האם יש לכם תקציב להעסיק טכנאים מסוגים שונים במקביל? אבל אם אתם שוכרים ציוד מחברת השכרה, הם ישלחו עובדים לשטח שיציבו ויתפעלו את הציוד.

כך, חסכתם לעצמכם זמן יקר וכאבי ראש, וגם כסף.

 

5. אתם לא לבד!

השירות שאתם מקבלים מחברת ההשכרה שווה יותר מכסף! כאשר אתם עובדים מול חברת השכרה אתם לא לבד!

מתלבטים איזה ציוד אתם צריכים לאירוע? יש לכם את מי לשאול! יש לכם ממי לבקש הסברים על הציוד השוטף!

למעשה, חברת השכרת ציוד לאירועים מספקת לכם תחת קורת גג אחת את כל הציוד הנדרש.

אתם לא צריכים להסתובב בין חנויות למכירת ציוד הגברה וסאונד, ובין חנויות לציוד תאורה, וחנויות ריהוט.

אתם יכולים לשכור את כל הציוד הנדרש מחברה אחת.

א. לוי – ציוד לאירועים > הבית שלכם לאירוע!

mail-ico

או דרך המייל

[email protected]
phone-ico

אפשר גם בטלפון

09-7446111

פנו אלינו לקבלת הצעה אטרקטיבית

  phone_bar_img

  חייג

  banner_bar_img

  צ'אט בוואטספ

  waze_bar_img

  נווט בווויז