ציוד למסיבות

 

לשיחת יעוץ וקבלת הצעת מחיר לחצו כאן 

הדרישות כיום כלפי אירוע פנאי ונופש שונים הפכו לגבוהות במיוחד.

על מנת ליצור את החוויה הטובה ביותר עבור כל אחד מהמשתתפים, על המארגן לחשוב על אינספור היבטים שונים ובהתאם לבצע הזמנה של ציוד למסיבות.

הדבר יאפשר ליצור את המכלול המושלם שמכסה גם את הנושא הוויזואלי, את האטרקציות השונות, את ההיבטים הטכנולוגיים ועוד.

על מנת לגבש מסיבה מעולה שתגרום הנאה לכל האורחים, בין אם מדובר באירוע יום הולדת, מסיבת בר או בת מצווה משפחתית או אירוע כיף לעובדים – חשוב לשכור את הציוד האיכותי ביותר שיאפשר ליצור את הערב הנפלא שכולם שואפים לקבל.

אילו סוגי ציוד למסיבות ניתן להשכיר?

כאמור, בכל מסיבה יש מספר רבדים קריטיים הדרושים על מנת ליהנות מהחוויה הייחודית הרצויה.

כמו כן, ניתן להתאים ציוד לסוגים שונים של אירועים: אירועים עסקיים יומיומיים, אירועים יוקרתיים יותר, אירועים משפחתיים או אירועים המוניים שדורשים אלמנטים של יוקרה.

כך, בתוך המגוון הרחב של ציוד להשכרה עבור מסיבות שונות אפשר למצוא: פתרונות ישיבה – כיסאות מכל הסוגים,ישיבות פופים, שרפרפים, כריות וכורסאות

♦ שולחנות ישיבה או שולחנות ברים גבוהים

♦ מוצרים למיזוג אוויר – מאווררים או פטריות חימום

♦ אביזרים לתחום האוכל – גרילים, מיחמים וכדומה

אוהלים

♦ מפות ואלמנטים נוספים של עיצוב החלל

♦ מקרן

♦ רמקולים

♦ במות

♦ אטרקציות – שולחנות משחק, עמדות צילום, עמדות מולטימדיה שונות וכיוצא באלה.

הרשימה יכולה להימשך עד אינסוף כמעט.

שולחנות משחק למסיבות אוירועים

על מנת ליצור את המסיבה המושלמת, כל אירוע דורש יחס אישי והתחשבות בדקויות הקטנות של העניין.

בסופו של יום, על מנת ליצור את הערב או את הבוקר המושלם, תצטרכו קודם כל לדעת מה בדיוק אתם צריכים.

מחפשים ייעוץ ועזרה? צרו קשר ותקבלו את כל התשובות!

מה הוא ההליך הרגיל להשכרת הציוד?

לפעמים עצם הגדרת הצרכים הספציפיים לכל אירוע עשויה להיות משימה לא פשוטה, ולכן כדאי מאוד למצוא את החברה שיכולה לספק לכם תמיכה אמיתית כבר מתחילת הדרך.

כלומר, לפעמים מספיק להסביר מה בדיוק סוג המסיבה שאתם עורכים על מנת שהספק שמולכם יהיה מסוגל לגבש רשימה מסודרת של מה שדרוש לכם, כולל המלצות על הציוד שהזמנתו היא בגדר חובה, וכן המלצות לתוספות מעניינות ומקוריות.

לאחר יצירת הרשימה, ניתנת הצעת מחיר כוללת ומפורטת. לאחר ששני הצדדים מגיעים להסכמה בנושא קריטי זה, ניתן להגיד שהמסיבה יצאה לדרך.

היתרון הגדול ביותר של שכירת ציוד מחברה מקצועית הוא שאדם מקצועי מגיע ישירות למקום האירוע עם כל הציוד הדרוש ומאפשר לעורכי המסיבה לא לדאוג לשום דבר נוסף מעבר לאירוח והנאה אינסופית.

ניתן לקבוע מראש את המעורבות של נציג חברת ההשכרה באירוע: לדוגמה, ציוד מסוים דורש תפעול מקצועי (גריל, למשל), בעוד פריטים כגון מקומות ישיבה דורשים רק אספקה שלהם בתחילת הערב ואיסופם בסופו.

כך, יש לבחור את הציוד המתאים וגם לגבש את התנאים של שיתוף הפעולה במהלך האירוע עצמו. לאחר ששני מרכיבים חשובים אלה גובשו בהצלחה – ניתן ליצור את ההמשך, להתחיל לעבוד על יצירת ההיבטים האישיים והמיוחדים יותר של האירוע ולדעת שהצד הטכני מטופל כהלכה.

צילייה ופינת צ'יל אאוט

א. לוי – השכרת ציוד ברמה אחרת

כאשר אתם מוצאים את החברה הנכונה עבורכם על מנת לבצע השכרת ציוד איכותי ויעיל, אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע יעבור על הצד הטוב ביותר.

המגוון הענק של הציוד שניתן לשכור בסיועו של הצוות המסור של א. לוי מאפשר ליצור כל סוג אירוע שתרצו בצורה המיומנת והאיכותית ביותר.

בסופו של דבר, הציוד מהווה פרט שולי לכאורה, אך אם לא תשקיעו את כל המאמצים הדרושים ביצירת התנאים הטובים ביותר לעריכת המסיבה המיוחדת ביותר שאליה שאפתם, האורחים שלכם יבחינו בכך.

בחברה תמיד דואגים להקפיד על הפרטים הקטנים ביותר, וזאת על מנת להבטיח שכל אחד מהאורחים יזכה לחוש את האווירה הנעימה ובאופן כללי – ייהנה מתחושה חמימה, ביתית ומזמינה.

מטרה זו מושגת באמצעות שכירה של ציוד מתקדם בלבד.

א. לוי חברה להשכרת ציוד לאירועים דואגים תמיד לערוך בדק בית על מנת להחליף את הפריטים בציוד שיצאו מכלל שימוש ואינם מתפקדים בצורה היעילה ביותר.

דקויות נוספות שיהפכו כל מסיבה לבלתי נשכחת

על מנת ליהנות מערב בלתי נשכח, כדאי לחשוב על הדברים הקטנים שיהפכו את האירוע לבולט ולמיוחד במינו – למשל, נרות הפזורים על השולחנות, מנורות המפיצות אור מיוחד, שולחנות נפרדים לקינוחים ועוד.

בעוד שלתכנון מסיבה מתקדם ביותר נדרש מפיק, חברה מנוסה בהשכרת ציוד למסיבות ברמה של א. לוי תספק לכם ייעוץ מדויק לגבי דרכים לשפר את הערב.